Iepakošana

Šeit minēti ieteikumi un mūsu prasības, kas palīdzēs Jums sagatavot sūtījumu tā, lai tas būtu pārvadāšanai maksimāli draudzīgs.

1. Sūtījumam jābūt iepakotam tā, lai pārvadāšanas procesā no tā nekas nevarētu izkrist, izbirt, kā arī – lai gadījumā, ja sūtījuma iekšpusē atrodas kāds priekšmets ar asām malām, tas nevarētu caurdurt vai pārplēst iepakojumu.

2. Nosūtītājs pats ir atbildīgs par atbilstošu sūtījuma iepakošanu gadījumā, ja tiek pārsūtīti trausli, plīstoši priekšmeti.

3. Trauslus priekšmetus jāiepako atsevišķi (burbuļplēvē, vatē u.tml.) un tad jāievieto iepakojumā, lai tie, saskaroties ar iepakojuma malām pārvadājuma laikā, netiktu bojāti. 

4. Kad sūtāmais priekšmets tiek ievietots iepakojumā, tukšā daļa iepakojumā jāaizpilda, lai novērstu iespējamību priekšmetam kastē kustēties, saplīst u.tml. Iepakošanas materiāli (burbuļplēve, gofrētais kartons u.tml.) jāizmanto pietiekamā daudzumā, lai prece iepakojumā tiek stabili fiksēta.

5. Preces, kas ir jūtīgas pret mitrumu un putekļiem, vēlams ielikt plastmasas maisā.

6. Velosipēdus ieteicams maksimāli izjaukt – stūre sagriezta, pedāļi pārskrūvēti uz iekšu, kā arī vēlams notīt visu, piemēram, ar pārtikas plēvi tā, lai visas bremžu trosītes un spieķi būtu noklāti un aizsegti.

7. Mēbeles, u.c. nestandarta preces pieņemam maksimāli izjauktas.

8. Vienību skaitam nav nozīmes.

9. Uz katras vienības jābūt norādītai saņēmēja adresei un telefona numuram.

Kontakti

Ginta +37126068307, +353864065710 (Three)
Normunds +37126024508
info@parvadajumi.eu


Ja nevarat sazvanīt kādu no numuriem, esam ceļā. Tiklīdz varēsim, mēs Jums atzvanīsim!

Sociālie tīkli